PYTANIA – FAQ

Co trzeba zrobić, aby uzyskać pożyczkę?
Należy się z nami skontaktować poprzez formularz po prawej stronie lub telefonicznie. My odpowiemy w jakiej kwocie jesteśmy w stanie Państwu udzielić pożyczki. Po wstępnych ustaleniach oczekujemy na uzupełnienie dokumentacji z Państwa strony i po sprawdzeniu przez dział prawny dokumentów informujemy ostatecznie jaką kwotę możemy pożyczyć.

Czy pożyczki wymagają wizyt u notariusza?
Pożyczki, w których zastawem jest nieruchomość wymagają wizyty u notariusza. Nie dotyczy to pożyczek „chwilówek”.

Jaki jest koszt notariusza ponoszony w związku z ustanowieniem zabezpieczenia?
Koszt ustanowienia zabezpieczenia na nieruchomości nie powinien przekroczyć 1200zł.

Czy potrzebuję ponosić jakieś opłaty ze swoich pieniędzy?
Nie. Zasadniczo nie pobieramy żadnych opłat przed wypłaceniem pożyczki. Czasami może pojawić się opłata manipulacyjna związana z wyceną nieruchomości, ale oddajemy ją w kwocie pożyczki.

Czy jak mam nieruchomość to otrzymam pożyczkę?
W większości przypadków tak. Udzielamy pożyczek nawet pod nieruchomości częściowo zadłużone, pod warunkiem, że jest jeszcze miejsce na godziwe zabezpieczenie pożyczki.

Jakie jest oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości?
W tej sprawie prosimy o kontakt. Po otrzymaniu zapytania przedstawimy ofertę w zależności od kwoty i zabezpieczenia pożyczki. Oferujemy prawdopodobnie najniższe oprocentowanie na rynku pożyczek prywatnych.

Jakie jest oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości?
W tej sprawie prosimy o kontakt. Po otrzymaniu zapytania przedstawimy ofertę w zależności od kwoty i zabezpieczenia pożyczki. Pożyczki pochodzą od prywatnych inwestorów, zatem jest możliwość dopasowania oprocentowania do potrzeb Klienta.

Czy jak mam nieruchomość to otrzymam pożyczkę?
W większości przypadków tak. Udzielamy pożyczek nawet pod nieruchomości częściowo zadłużone, pod warunkiem, że jest jeszcze miejsce na godziwe zabezpieczenie pożyczki.

Czy pożyczki pod zastaw nieruchomości są bezpieczne dla Pożyczkobiorcy?
Tak, u nas mają Państwo 100% pewności, że nieruchomość jest tylko formą zabezpieczenia pożyczki. odpowiednio skonstruowana umowa gwarantuje pełne bezpieczeństwo Państwa nieruchomości w okresie spłaty kredytu.

Czy raty muszę spłacać co miesiąc, czy na koniec trwania pożyczki?
Jest to sprawa do uzgodnienia. Udzielamy pożyczek z miesięczną ratą, jak i ze spłatą jednorazową.

Czy istnieje możliwość przedłużenia pożyczki?
Tak, istnieje możliwość przedłużenia pożyczki pod zastaw nieruchomości. Uwaga: na firmy, które takiej opcji nie oferują – one zabierają nieruchomości.

Jak wyjść z pętli zadłużenia?
Jeśli masz nieruchomość, mieszkanie, dom, działkę to bardzo łatwo z naszą pomocą wyjść z pętli zadłużenia. Pożyczkę udzielimy na niski procent i uwzględnimy Państwa sytuację. Dlatego oferujemy tylko uczciwą pożyczkę.