Pożyczka pod zastaw nieruchomości co zyskujemy?

pożyczka pod zastaw mieszkania

pożyczka pod zastaw mieszkania

Jeśli mowa o pożyczkach pod zastaw nieruchomości to niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w nieruchomościach trzymamy zamrożony kapitał. Powoduje to, że pieniądze za jakie nabyliśmy nieruchomość mówiąc potocznie nie pracują. Korzystnym rozwiązaniem są pożyczki pod zastaw nieruchomości, które pozwalają uwolnić kapitał zamrożony w wartości nieruchomości. Zazwyczaj są to znaczne sumy, które moglibyśmy pomnażać wielokrotnie w ciągu roku, co po kilku lub kilkunastu latach dałoby znaczny kapitał tak potrzebny do spełniania Państwa marzeń lub
będących zabezpieczeniem przyszłości Państwa dzieci. Tak uzyskany kapitał można również przeznaczyć na prowadzenie biznesu, który przyniesie spore korzyści. Mało tego, nie dość, że powielamy kapitał, to jeszcze proszę zauważyć, że chronimy kapitał, gdyż mieszkanie się starzeje i zazwyczaj nieznacznie, ale jednak traci na wartości.

Mieszkania w Polsce w dużej mierze są droższe niż na zachodzie Europy, a to powinno uświadomić, że mieszkania nie będą wiecznie drożeć. Powielanie kapitału z zastawu nieruchomości pozwoli uchronić się przed stratą wartości nieruchomości. Proszę również zważyć na fakt, że w całym okresie trwania pożyczki pod zastaw nieruchomości możecie Państwo w pełni z tej nieruchomości korzystać.

Obecnie bardzo popularne są pożyczki pod zastaw nieruchomości, a przedsiębiorczy Polacy coraz częściej zdają sobie sprawę z ukrytych wartości nieruchomości, które można przekuć na profity z działalności gospodarczej, dlatego tak chętnie pożyczają pieniądze na biznes.

Dajmy na to mając mieszkanie o wartości rynkowej dwustu tysięcy złotych, możemy uzyskać pożyczkę w kwocie do stu tysięcy złotych. Taka kwota pozwoli uruchomić nie jeden biznes, który będzie nam powielał nasze środki. Za tą kwotę np. można otworzyć przydomowy warsztat samochodowy, lub np. lokal jednej z sieci franczyzowej, gdzie z reguły wchodzimy w sprawdzony i dochodowy biznes, z którego inwestycja w krótkim czasie pozwoli zwrócić nakłady, ale i generować zyski.

Najbardziej popularną pożyczką jest pożyczka pod zastaw mieszkania, ale i także pożyczka pod zastaw domu, czy pożyczka pod zastaw działki. Najczęściej korzystają z niej ludzie młodzi, odpowiedzialni marzący o swoim biznesie, ale i rodzice dzieci kończących studia, aby zapewnić im start w życiu.

Pożyczki pod zastaw mieszkania są bardzo nisko oprocentowane, a to powoduje, że są tańsze niż kredyty w banku. Można je dowolnie przedłużać, a dodatkowo – co warto podkreślić – nie wymagają tyle formalności co w bankach. Przestrzegamy przed firmami, które udzielają nadmiernie oprocentowanych pożyczek, które prowadzą do wejścia w tzw. pętlę zadłużenia. Jeśli Państwo macie problem z pętlą zadłużenia, zapraszamy do kontaktu, postaramy się pomóc.