POŻYCZKA POD ZASTAW LOKALU

Pożyczka w której zabezpieczeniem jest lokal (handlowy, usługowy, użytkowy), inaczej nazywana pożyczką pod zastaw lokalu. Zabezpieczeniem takiej pożyczki jest wpis w księdze wieczystej lokalu. Jest on automatycznie wykreślany po całkowitej spłacie pożyczki.

Pożyczki pod zastaw lokalu są udzielane na okres do pół roku, a możliwością przedłużenia do 1 roku. Jeśli potrzebują Państwo pożyczki na dłuższy okres prosimy zapoznać się z ofertą Linii pożyczkowej w zakładce Pożyczki.

Celem poznania oferty – prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas formularza dostępnego z prawej strony. Po uzyskaniu od nas propozycji proszę uzupełnić dokumentację wymienioną poniżej i do nas przesłać skany / zdjęcia dokumentów.

L.    Lokal – potrzebne dokumenty:

 • Numer Księgi Wieczystej.
 • Akt notarialny stwierdzający nabycie lokalu.
 • Zaświadczenie ze spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej o niezaleganiu z opłatami czynszowymi.
 • Zdjęcia pomieszczeń oraz budynku z zewnątrz, zdjęcia klatki schodowej i zdjęcia otoczenia.
 • Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o zwolnieniu z podatku od spadków i  darowizn lub o
  uregulowanym podatku. Dotyczy to tylko nieruchomości nabytych na drodze:
  – Spadku – zaświadczenie jest obowiązkowe!
  – Darowizny – zaświadczenie obowiązkowe, jeśli darowizna miała miejsce po 1 stycznia 2007 r.

UWAGA: Lokale umieszczone w domkach jednorodzinnych – objęte są procedurą pożyczki pod zastaw domu – wymagane są dokumenty takie same jak pod zastaw domu.

Sprawdź swoją księgę wieczystą: TUTAJ

Najtańsza pożyczka na biznes – pod zastaw nieruchomości.

Nie od dziś wiadomo, że prowadzenie biznesu wymaga na początku sporych nakładów. Wiadomo również, że najlepiej jest unikać kredytowania z zewnętrznych instytucji, gdyż pożyczki są wysoko oprocentowane. Po chłodnej analizie dojdziemy do wniosku, że mając nieruchomość jesteśmy na najlepszej drodze do pozyskania nisko oprocentowanej pożyczki hipotecznej. Tutaj właściwie uwalniamy kapitał, który posiadamy, a który będzie

Posted in POŻYCZKA POD ZASTAW LOKALU | Leave a comment