Oprocentowanie – pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

Pożyczki prywatne na 10% rocznie, czy to jest możliwe? Tak na dzień 2016-02-18 jest to możliwe, maksymalne oprocentowanie pożyczki może wynosić czterokrotność stopy lombardowej. Kosztem dla Państwa pożyczki są odsetki oraz opłaty związane z udzieleniem pożyczki. Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości należą do najniżej oprocentowanych na rynku i dostępnych dla zwykłych ludzi. Procedura udzielenia pożyczki prywatnej jest bardzo szybka i prosta, nie wymaga dodatkowych formalności, ani gromadzenia dodatkowych dokumentów. U nas oferujemy najniższe oprocentowanie, które jest niższe niż dają banki. Mówimy tutaj o RRSO, czyli realnym oprocentowaniu w skali roku.

Warunkiem uzyskania takiej pożyczki jest posiadanie nieruchomości, gdyż wymaga ona solidnego zabezpieczenia. Konieczna jest wizyta u Notariusza, dzięki czemu macie Państwo pewność, że udzielana pożyczka jest zgodna z prawem. Nie udzielamy pożyczek, których celem jest przejęcie nieruchomości. Naszą misją jest uzyskiwać zwrot z kapitału dla naszych inwestorów korzystniejszy niż z lokat bankowych.Umożliwiają to prywatne pożyczki pozabankowe, na większy procent niż lokaty bankowe, ale dla Pożyczkobiorcy są tańsze niż pożyczki czy kredyty bankowe. Proszę nie wierzyć, że w banku dostaniecie Państwo pożyczkę za 5,9% – bo takich okazji jak w reklamach po prostu nie ma. Udając się do banku dowiecie się Państwo, że doręczając masę dokumentów, musicie Państwo ponieść opłaty za prowizje, wnioski, ubezpieczenie, co razem da kwotę nie niższą niż 17-65% wartości pożyczki.

U nas Państwo nie macie obowiązku donoszenia sterty dokumentów, a polityka jest bardzo prosta – jeśli Państwo posiadacie nieruchomość to macie u nas pożyczkę, pod warunkiem, że nieruchomość nie jest zadłużona. Chociaż również pomagamy wyjść z długów, odkupujemy po prostu nieruchomości, ale ceny muszą być sporo niższe od rynkowych – to pozwala uwolnić się Państwu od balastu jakim jest kredyt. Jednak proszę pamiętać główną naszą działalnością są tanie pożyczki pod zastaw mieszkania czy innych nieruchomości. Posiadając nieruchomość nie musicie Państwo posiadać żadnych środków, aby otrzymać od nas pożyczkę. Wszystkie koszty wliczymy w kwotę kredytu, a do Państwa będzie należeć spłata dopasowanych i nisko oprocentowanych rat miesięcznych. Jest też możliwość jednorazowej spłaty po okresie na jaki pożyczka została udzielona, jest to kwestia do dogadania. Istnieje również możliwość przedłużenia pożyczki pod zastaw nieruchomości na kolejny okres, bez zbędnych formalności.