LINIA POŻYCZKOWA

 

Linia pożyczkowa – to pożyczka prywatna z naszej oferty przeznaczona na finansowanie różnych celów, zgodnie z Państwa potrzebami.

Linia pożyczkowa jest  spłacana ratami, najczęściej służy finansowaniu dwóch celów: finansowaniu inwestycji lub finansowaniu problemów finansowych Pożyczkobiorcy (wyjście ze słynnej pętli zadłużenia).

Linia pożyczkowa jest produktem elastycznym, który może być spłacany comiesięcznie lub jednorazowo na koniec okresu jej trwania. Linia pożyczkowa udzielana jest na okres od 6 do 12 miesięcy – bez możliwości jej przedłużenia.

Innym rodzajem Linii pożyczkowej na dłuższy okres jest Linia Kredytowa – to produkt pożyczki rocznej (możliwy krótszy okres), z możliwością jej przedłużenia na uzgodnionych warunkach, wtedy jest to odnawialna linia kredytowa.

Aby starać się o linię pożyczkową czy też linię kredytową należy posiadać zabezpieczenia w postaci dóbr trudnozbywalnych (nieruchomość).

Zarówno linia pożyczkowa jak i linia kredytowa mogą być traktowane jako linia inwestycyjna.

Pierwszym krokiem  wypełnienie i przesłanie do nas formularza, który znajduje się z prawej strony, a my odeślemy naszą propozycję finansowania Państwa potrzeb.