Okazyjnie kupię mieszkanie Warszawa | Pożyczki prywatne

KUPIĘ MIESZKANIE

Skupujemy okazyjnie mieszkania w centrum miast takich jak Warszawa czy Poznań, a także Wrocław, a z innych miast Szczecin bądź Kraków jak i Łódź. Interesują nas mieszkania, najlepiej kawalerki lub dwupokojowe w okazyjnych cenach dobrze skomunikowane z centrami miast, również w pobliżu ośrodków akademickich. W razie posiadania większego mieszkania w okazyjnej cenie oczywiście także zapraszamy.

Mieszkania mogą być również do remontu. Mogą być zadłużone z wpisem na hipotekę lub komornikiem, jeśli cena będzie na tyle atrakcyjna. Gdy potrzebujesz gotówki, a nie chcesz sprzedawać mieszkania skorzystaj z naszej oferty pożyczki pod zastaw mieszkania.

Za mieszkania płacimy gotówką lub przelewem bankowym, zależy jaką formę sfinalizowania transakcji i płatności Państwo wybiorą.

Wtedy całą procedurę dostosujemy i jesteśmy w stanie korzystnie sfinalizować w 24h. Nie interesują nas mieszkania w cenach rynkowych, tylko mieszkania w okazyjnych cenach.

 

 
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client2/web2/web/wp-content/themes/Accounting/images/cache/6d44ba3cd7a35a0a4cb499912c5ab2be/links.db! Выставите права 777 на папку.